top of page
  • Writer's pictureΑ.Π.Ο. Θύελλα Ραφήνας

Το πρόγραμμα και ο όμιλος της Θύελλας στη Γ’ Εθνική


Το πρωί της Παρασκευής (4/8) πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση των τεσσάρων ομίλων του νέου πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, το οποίο είναι προγραμματισμένο να αρχίσει στις 10 Σεπτεμβρίου και να ολοκληρωθεί στις 30 Απριλίου με τη διεξαγωγή 34 αγωνιστικών.


Σε ό,τι αφορά την ομάδα μας, η Θύελλα Ραφήνας θα αγωνιστεί στον 3ο όμιλο και στην πρεμιέρα του φετινού πρωταθλήματος θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Π.Α.Ο. Βάρδας. Από εκεί και πέρα, η ομάδα του Νίκου Μεσολόγγη θα παίξει ξανά εκτός έδρας με αντίπαλο τον Πανελευσινιακό για τη 2η αγωνιστική και θα υποδεχθεί εν συνεχεία την Α.Ε.Ρ. Αφάντου στο «Π. Σκούφος», στο πρώτο εντός έδρας παιχνίδι της σεζόν 2023-24.


Αναλυτικά το πρόγραμμα της Θύελλας από την έναρξη έως το τέλος του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής:

A’ Γύρος

1η αγωνιστική: Π.Α.Ο. Βάρδας - Θύελλα Ραφήνας

2η αγωνιστική: Πανελευσινιακός - Θύελλα Ραφήνας

3η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Α.Ε.Ρ. Αφάντου

4η αγωνιστική: Αστέρας Βάρης - Θύελλα Ραφήνας

5η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Ιάλυσος

6η αγωνιστική: Μαρκό - Θύελλα Ραφήνας

7η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Βύζας Μεγάρων

8η αγωνιστική: Ελλάς Σύρου - Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Παναργειακός

10η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Α.Ε. Μυκόνου

11η αγωνιστική: Κόρινθος - Θύελλα Ραφήνας

12η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Εράνη Φιλιατρών

13η αγωνιστική: A.E. Μεσολογγίου - Θύελλα Ραφήνας

14η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Α.Ε. Ερμιονίδας

15η αγωνιστική: Παναιγιάλειος - Θύελλα Ραφήνας

16η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Α.Ο. Πυλίου Κως

17η αγωνιστική: Ρόδος - Θύελλα Ραφήνας


Β’ Γύρος

18η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Π.Α.Ο. Βάρδας

19η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Πανελευσινιακός

20η αγωνιστική: Α.Ε.Ρ. Αφάντου - Θύελλα Ραφήνας

21η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Αστέρας Βάρης

22η αγωνιστική: Ιάλυσος - Θύελλα Ραφήνας

23η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Μαρκό

24η αγωνιστική: Βύζας Μεγάρων - Θύελλα Ραφήνας

25η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Ελλάς Σύρου

26η αγωνιστική: Παναργειακός - Θύελλα Ραφήνας

27η αγωνιστική: Α.Ε. Μυκόνου - Θύελλα Ραφήνας

28η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Κόρινθος

29η αγωνιστική: Εράνη Φιλιατρών - Θύελλα Ραφήνας

30η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - A.E. Μεσολογγίου

31η αγωνιστική: Α.Ε. Ερμιονίδας - Θύελλα Ραφήνας

32η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Παναιγιάλειος

33η αγωνιστική: Α.Ο. Πυλίου Κως - Θύελλα Ραφήνας

34η αγωνιστική: Θύελλα Ραφήνας - Ρόδος


Κωνσταντίνος Τούμπανος


Επιτρέπεται η αναδημοσίευση των πληροφοριών του παραπάνω άρθρου ή μέρους αυτών μόνο αν:

– Αναφέρεται ως πηγή το thiellafc.gr στο σημείο όπου γίνεται η αναφορά.

– Αναφέρεται στο τέλος του άρθρου ως “Πηγή”

– Σε ένα από τα δύο σημεία υπάρχει ενεργός σύνδεσμος


614 views

Comentários


bottom of page