![](https://static.wixstatic.com/media/5b3da7_95f49e8fc7d24d95b51da01e81d4e723~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_101,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/5b3da7_95f49e8fc7d24d95b51da01e81d4e723~mv2.jpg)
Την προσοχή της στο εκτός έδρας ματς της προσεχής Κυριακής (28/1, 15:00), με αντίπαλο την Α.Ε.Ρ. Αφάντου έχει στραμμένη η πρωτοπόρος του τρίτου ομίλου της Γ’ Εθνικής, Θύελλα Ραφήνας.
Η ομάδα του Νίκου Μεσολόγγη που προέρχεται από την εντός έδρας νίκη (2-0) επί του Πανελευσιανιακού, θα ολοκληρώσει την προετοιμασία της το πρωί του Σαββάτου (27/1) και την Κυριακή (28/1) θα αναχωρήσει με προορισμό το νησί των Ιπποτών.
Την αναμέτρηση της 20ης αγωνιστικής στην τρίτη τη τάξει κατηγορία θα διευθύνει ο Γεώργιος Παναγιωτάρας (Αθηνών), με βοηθούς τους Αχιλλέα Πουλόπουλο (Πειραιώς) και Γεώργιο Δαφερέρα (Πειραιώς). Παρατηρητής ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ο Βασίλειος Τσαγγάρης (Δωδεκανήσου).
Κωνσταντίνος Τούμπανος
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση των πληροφοριών του παραπάνω άρθρου ή μέρους αυτών μόνο αν:
– Αναφέρεται ως πηγή το thiellafc.gr στο σημείο όπου γίνεται η αναφορά.
– Αναφέρεται στο τέλος του άρθρου ως “Πηγή”
– Σε ένα από τα δύο σημεία υπάρχει ενεργός σύνδεσμος