![](https://static.wixstatic.com/media/5b3da7_7a88e15599a64596835a6c4cbefaa584~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/5b3da7_7a88e15599a64596835a6c4cbefaa584~mv2.jpg)
Με αμείωτους ρυθμούς συνεχίζεται η δουλειά για την ομάδα μας, με καθημερινές προπονήσεις, στο γήπεδο «Παναγιώτης Σκούφος», αλλά και στο σύγχρονο γυμναστήριο που διαθέτει, για τη νέα αγωνιστική περίοδο.
Το πρωί του Σαββάτου (24/9), η ομάδα του Νίκου Μεσολόγγη ολοκλήρωσε την προετοιμασία της, ενόψει του φιλικού αγώνα με τον Άγιο Ιερόθεο, που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή (25/9, 17:00), στην έδρα των «κιτρινόμαυρων».
Όπως και τα προηγούμενα φιλικά, έτσι και αυτό θα είναι απέναντι σε έναν αντίπαλο επιπέδου Γ’ Εθνικής. Κάτι το οποίο δείχνει ότι η ομάδα θέλει να παίζει δυνατά παιχνίδια, προκειμένου να παρουσιαστεί όσο το δυνατόν πιο έτοιμη γίνεται, όταν το πρωτάθλημα της τρίτης εθνικής κατηγορίας αρχίσει.