Κ14 Θύελλα Ραφήνας - Αήττητος Σπατων

Το πρωί του Σαββάτου στο γήπεδο Ραφήνας η Θύελλα υποδέχθηκε τον Αήττητο Σπατων όπου επικράτησε με σκορ 4-2. Στο πρώτο ημίχρονο παρόλο που δεν υπήρχε αγωνιστικός ρυθμός η Θύελλα κατάφερε να πετύχει τρία γκολ , ένα με τον Αραπη και δυο με τον Ιωάννου εχοντας και τον παράγοντα τύχη με το μέρος της.

Ο Αήττητος προς το τέλος του πρώτου ημιχρόνου και στην αρχή του δεύτερου έβγαλε αντίδραση και με δυο γκολ έπειτα από ισάριθμα σουτ εκτός περιοχής ξαναμπήκε στο παιχνίδι . Εκεί κάπου οι μικροί της Θύελλας αφυπνίστηκαν, πήραν τα ηνία του αγώνα με όμορφες συνεργασίες , πίεσαν τους φιλοξενούμενους και τελικά κατάφεραν να φτάσουν στο τέταρτο γκολ πάλι με τον Ιωάννου κλειδώνοντας ουσιαστικά το τρίποντο της νίκης.

Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια .