Κ16 Θύελλα Ραφήνας - Αήττητος Σπατων 1-0

Φιλικό παιχνίδι για τις ομάδες της Θύελλας και του Αήττητου Σπατων στο γήπεδο Ραφήνας , με την Θύελλα να κερδίζει το παιχνίδι με σκορ 1-0. Στο πρώτο μέρος η Θύελλα είχε την κατοχή της μπάλας στα 3/4 του γηπέδου αλλά η σφιχτή άμυνα των Σπατων δεν της επέτρεψε να απειλήσει την εστία τους. Στο δεύτερο ημίχρονο περίπου η ίδια εικόνα με την Θύελλα να αυξάνει την πίεση της και να ψάχνει μια καλή τελική προσπάθεια .

Μετά το 60 λεπτό απείλησε από αριστερά με δυο διαγώνια σουτ του Παπαδημητριου Α. τα οποία όμως δεν βρήκαν το στόχο τους. Φτάνοντας στο 70 λεπτό η Θύελλα βρήκε την αντεπίθεση με κάθετη μπαλιά του Παπαδημητριου Δ. στον Κατσιβα ο οποιος με όμορφο πλασέ έβαλε την Θύελλα μπροστά στο σκορ. Από εκεί και πέρα ο Αήττητος προσπάθησε να αντιδράσει και να φέρει το ματς στα ίσια αλλά η Θύελλα κράτησε το υπέρ της τέρμα , κερδίζοντας το παιχνίδι .